Pages

Search This Blog

Blog o běhání, tréninku, posilování, cvičení a sportu obecně. Patří sem ale i oblečení naší oblíbené sportovní značky Nike. Ke sportu patří i jídlo, takže se dozvíte i o tom jaká má být zdravá výživa. Běžecký trénink, běžecké boty, posilování, recepty.

pátek 17. března 2017

Ladronka Open


Často jste se nás ptali, kdy zase uděláme nějaký společný výběh. Tak je to konečně tady! :-)
V březnu běháme do challenge #stovkavbreznu a vy určitě s námi. 1. dubna bude na čase naše snažení oslavit a třeba začít nějakou další výzvu.
Rozhodly jsme se s Barčou uspořádat společný běh a trochu ho okořenit příjemnými překvapeními. Pomalu je začínáme odtajňovat.


Tak třeba budeme mít tombolu a testovací boty od Nike. V tombole bude spousta zajímavých cen od Run Tour, Flowerski, Nike a další. A přijdou také zajímaví hosté. Prvním z nich je blogerka FitVeronika, která stejně jako my, miluje běhání. A rozhodně to není host poslední.

Samotný běh, který bude pohodový (5-7 km), tak aby si ho užili všichni, zpestříme zajímavými běžeckými cvičeními ;-)


Po tréninku se jako jedny z prvních běžkyň vůbec občerstvíme novou příchutí Birellu - zelený ječmen.

Pokud tedy máte na apríla čas, rády vás uvidíme v 10.00 na Ladronce. Sraz na začátku  u vstupu od Strahova z ulice Atletická. Věci budé možné nechat v autě, které bude po celou dobu hlídané naším bodyguardem :-)


Budeme rády, když nám dáte předem vědět o své účasti na Facebooku v události Ladronka Open, kde také najdete aktuální info a můžete se na cokoli zeptat.

Těšíme se na vás!

Bára a Lenka

P.S. Nezapomeňte na barevný, crazy, aprílový outfit :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign