Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

úterý 20. ledna 2015

Závan čerstvého vzduchu

Tenisky Air Max 1 patří díky svému designu mezi jedny z nejikoničtějších bot na světě. Od doby prvního vzniku se boty objevily v nespočetně mnoha modelech, barvách a tvarech, v kombinacích různých materiálů i speciálních limitovaných edicích. Nike Air Max 1 se tak staly populární mezi sportovci, sběrateli a milovníky bot. Patříte i vy k fanouškům jedinečných Air Max 1? Pro rok 2015 jsou připraveny nové Air Max 1 Ultra Moire, se kterými přichází i závan čerstvého vzduchu.Již před dvaceti sedmi lety vytvořil návrhář Tinker Hatfield jedinečný design Nike bot, který zůstal svěží a in až do dnešní doby. Vytvořil populární Nike Air Max. Do rodiny modelů Air Max 1 letos přichází i novinka, která překračuje hranice sportu a nastoluje novou kulturu.

Rodina Nike Air Max 1 získává nového člena a tím jsou Nike Air Max 1 Ultra Moire. Čerstvá novinka má zcela novou podešev, která v porovnání s tou původní používá méně materiálu, což vede k výrazně zlepšené pružnosti a snížení hmotnosti. V horní části jsou boty vybaveny syntetickým semišem ušitým z jednoho kusu materiálu, který už od pohledu přiláká všechny příznivce mimořádného modelu Air Max 1.
Nové Air Max 1 Ultra Moire jsou k dostání ve všech Nike stores od konce ledna za cenu 3 990 Kč.


2 komentáře:

  1. Ahoj!
    Tenhle článek mi jde přesně do noty, protože zrovna vybírám nové běžecké boty. Chtěla bych se Vás ale zeptat, jestli máte zkušenosti i s jinou než "klasickou" obuví (např. barefoot nebo fivefingers). Docela mě celá koncepce bosého běhání zaujala a ráda bych ještě zjistila více informací. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Janino, díky za komentář. Předem bych chtěla upřesnit, že v článku se nejedná o běžeckou botu. Nové Air Max 1 Ultra Moire jsou určeny na běžné nošení. Pravda je, že z běžeckých bot vznikly, ale časem a různými úpravami dospěly do dnešní podoby, která je vhodná opravdu jen na chůzi. Pokud uvažuješ o koupi běžecké obuvi, je Nike určitě dobrou volbou nejen pro velké množství modelů, ze kterých si určitě vybereš. Jestli tě láká vyzkoušet trochu něco jiného, doporučuju běžecké boty Nike Free, které se nejvíce blíží filosofii "běhu naboso." Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to opravdu jiný pocit z běhu. Patří mezi moje nejoblíbenější botky. Psaly jsme o nich i ve starších článcích: http://www.holkyveforme.blogspot.cz/2014/04/testovani-nove-kolekce-nike-free.html#more
    Jsou tři druhy podle toho, jak moc naboso se chceš cítit. Zajdi nejlépe do Nike Prague Na Příkopě, tam ti školený personál velice dobře poradí. :-)

    OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign