Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pondělí 13. října 2014

Magických 21 dní


Říká vám něco číslo 21? Je to obyčejné číslo, může značit věk, délku ½ maratonu, počet snědených oříšků, nebo počet emailů ve vašem inboxu. Zkrátka a dobře je to jen číslo. Myslela jsem si to také až do té doby, než se mi do ruky dostaly dvě knihy: Muž, který chtěl být šťastný a Muž, který chtěl být bohatý.
Obě knížky jsem si koupila před svou cestou do Říma, kam jsem jela na Erasmus. Ze začátku to nebylo lehké, člověk jel sám do neznáma, nikoho neznal a nevěděl co ho čeká. Obě knihy jsem přečetla hned první týden a musím říci, že mi hrozně pomohly, nakoply mě a dodaly mi pozitivní energii, že to všechno bude fajn.

Příběh obou knih je podobný, nebudu jej prozrazovat, ale podělím se s vámi o to, co mi utkvělo v paměti. Právě ono číslo 21. V knize se píše, že pokud chce člověk docílit nějaké změny, musí dannou činnost vydržet 21 dní.

Říkala jsem si, co to je za hloupost, to mám jako něco dělat 21 dní a pak už to budu dělat automaticky? Neuvěřím, dokud se nepřesvědčím! Vyzkoušela jsem to na běhání a vidíte, běhám doteď! Dále jsem to zkusila na kávě, sladkostech, ranních klicích, pravidelném odličování a chystání si oblečení na další den. A opravdu to funguje!

Co takhle vyzvat samy sebe a vyzkoušet to také? Napište mi, jakého zlozvyku se chcete zbavit, nebo naopak co byste chtěli začít dělat. Vydržte to 21 dní a pak se s námi podělte o vašem úspěchu!

4 komentáře:

 1. Obě knížky a vlastně všechny od toho autora stojí za přečtení. Já zůstala u cvičení. A nyní mě čeká večerní mazání po sprše, odličování a třeba se dostanu i tomu běhání :-) http://bara-kara.blogspot.fr/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, přesně jak píšeš. Mám od tohoto autora 6 knížek a všechny jsem vždy přečetla během jednoho večera. Běhání je výzva, vyzkoušej 21 dní a třeba tě běh nadchne tak jako nás :)

   Vymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Přidejte se k úspěšným Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign