Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pondělí 15. září 2014

Nebaví vás propichování trička na závodech? Pořiďte si běžecké magnetky


Poslední dobou jezdím na závody stále častěji, jednak je to skvělý prostředek k otestování formy, ale také ideálně strávený víkend.V den závodu jsem vždycky hrozně nervozní. Snažím se, aby to nebylo znát, ale i tak jsem tzv. na facku ☺! K odreagování mi pomáhá vybírání vhodného závodníhou outfitu. Vše musí barevně ladit, být pohodlné a přinést mi při závodě štěstí. Běžecké modely obměňuji, abych neměla na fotkách vždy to stejné na sobě...no jo no, to jsme my ženské ☺!
Na každém závodě se číslo připevňuje na hrudník, bez toho nemůžete odstartovat. Často bývá na čísle připevněn i čip, který měří váš čas. Čím více jsem jezdila na závody, tím více jsem měla propíchnutých triček a tílek. Jediná možnost, jak na tričko číslo připevnit, byla pro mě až donedávna spínacími špendlíky.

Přemýslela jsem, jak to vymyslet, abych si tričko nemusela propichovat a číslo mi na tričku drželo. Dostala jsem možnost vyzkoušet běžecké magnetky, které jsou dostupné na webových stránkách: www.mujbeh.cz.To bylo přesně to, co jsem hledala.

Magnetky přišly poštou za 3 pracovních dny, což bylo ideálně načasované na víkendový závod. Je to jednak pohodlné, neničíte si svá oblíbená trička a navíc to vypadá originálně a zajímavě. Pokud občas jezdíte na závody, vřele doporučuji!Mě zatím nosí štěstí usmívající se magnetky, ale mám v plánu pořídit si ještě jedny, které mluví za vše, I love running...


3 komentáře:

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign