Pages

Search This Blog

Blog o běhání, tréninku, posilování, cvičení a sportu obecně. Patří sem ale i oblečení naší oblíbené sportovní značky Nike. Ke sportu patří i jídlo, takže se dozvíte i o tom jaká má být zdravá výživa. Běžecký trénink, běžecké boty, posilování, recepty.

středa 19. dubna 2017

#procustiSeriál běžeckých závodů Run Tour se naplno rozběhl a začal svoji šňůru v Českých Budějovicích. My jsme s radostí sledovaly první dojmy a fotky, které rychle plnily sociální sítě. A těšíme se na to, až se taky aktivně zapojíme. 
Potkat se s námi na startu můžete v Plzni a Praze. Do té doby ale proběhnou ještě dva závody. Hned další na řadě je Ústí nad Labem 13.5. My se v tento termín účastníme Vltava Runu. Jinak by nás ale Ústí zrovna lákalo. Moc tohle město neznáme a rády bychom si ho proběhy.
Nevadí, alespoň uděláme radost třem z vás, kteří budou mít nejoriginálnější odpověď na otázku: Proč Ústí? Navíc k registraci zdarma dostanete dárečky od Run Tour.

Soutěžit budeme na Instagramu a Facebooku. Na Instagramu postujte vaše běžecké fotky s #procusti a @holkyveforme nebo přidávejte komentáře pod článkem na Facebooku. 

Zajímá nás, proč byste chtěli běžet v Ústí a čím byste nás ještě víc nalákali na příští rok. Jsou tam nejlepší fanoušci? Proto, že je nad Labem? Je tam modřejší obloha? :-) 

Těšíme se na vaše originální odpovědi. Tři šťastlivce vybereme na čarodejnice 30.4. a vyhlásíme na prvního máje!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign