Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pondělí 27. února 2017

Březnová ChallengeDlouho jsme tu neměli žádnou výzvu, soutěž a společnou akci a je načase to změnit. Čas běží, nebo spíš letí…před chvílí byly Vánoce, řešili jsme cukroví a dárky, v lednu jsme se zabývali opět cukrovím, ale spíše tím, jak se zbavit následků jeho konzumace na našem těle a tradááá na dveře nám klepe březen.


Březen je fajn měsíc, není ještě jaro, ale zima už je na ústupu a cítíme vždy větší příval energie. Je fajn se na chvíli zastavit a říct si, co chceme stihnout do léta, ať už se to týká změny postavy, natrénování na nějaký konkrétní závod nebo se jen prostě dobře cítit v šortkách a plavkách. Březen je totiž ideální v tom, že je uprostřed a do léta je ještě čas věci změnit, ale je potřeba začít s příchodem březnových dní, jinak se požadovaných cílů nedočkáme. Jako Holky ve Formě vám chceme se začátkem této cesty pomoci a máme pro vás běžeckou výzvu s názvem ‘‘ Stovka v Březnu ‘‘.

O co vlastně půjde?

Vaším cílem bude naběhat v březnu 100 km a postovat na Instagram fotky v průběhu měsíce s hashtagy: #stovkavbreznu  #holkyveforme a nezapomeňte nás na fotce označit @holkyveforme. 

Tuto challenge bychom s vámi rády zakončili o měsíc později 1. dubna společným Aprílovým výběhem na pražské Ladronce a společně tak oslavily naše snažení. 

Nejlepší fotka z Istragramu vyhraje startovné na závod v rámci seriálu Run Tour 2017 a tři nejlepší kosmetické výrobky od značky Weleda. V rámci Aprílového výběhu vás čekají také soutěže o ceny.Váš jediný úkol je začít od 1.března pravidelně běhat, postovat fotky na Instagram s požadovanými hashtagy a hlavně si o užít!

Jaro je tu, léto je za dveřmi, běžecké sezoná před námi a je na čase se na ní pořádně připravit J!


Tak co, jdete do toho s námi?2 komentáře:

  1. škoda, že plánujete výběh na 1.4. :( zrovna poběžím v centru půlmaraton :) tak si to hezky užijte a snad nás aprílové počasí obejde obloukem :)

    OdpovědětVymazat
  2. To nás mrzí, že to zrovna tak vyšlo, ale musíme využít toho, že Barča bude v ČR. Snad to ale není poslední akce a potkáme se brzo při další příležitosti. Jinak držíme palce na půlmaraton!

    OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign