Pages

Search This Blog

Blog o běhání, tréninku, posilování, cvičení a sportu obecně. Patří sem ale i oblečení naší oblíbené sportovní značky Nike. Ke sportu patří i jídlo, takže se dozvíte i o tom jaká má být zdravá výživa. Běžecký trénink, běžecké boty, posilování, recepty.

úterý 29. listopadu 2016

Amazonky nafotily nový kalendář!

Radku Vandasovou známe už dlouho. Víme, že je to velká sympaťanda, skvělá trenérka a instruktorka. A ještě ke všemu má srdce na pravém místě. Tedy nejen ona, ale všechny holky, které se kolem ní točí a říkají si Amazonky...Tréninková skupina Amazonek totiž podporuje i ty, kteří se sami hýbat nemohou. 

Skupina Amazonek oficiálně vznikla před třemi lety v drsné tělocvičně Primmat Gym, kdy se k výjimečným kruhovým tréninkům určeným pro ženy, postupně přidávali i místní fighteři. Když zjistili, že tréninky nejsou žádné „leháro“, začali skupině holek říkat Amazonky. Skupina trénující s Radkou Vandasovou ale existuje již daleko déle, první „Amazonky“ cvičí s Radkou už téměř deset let, nejde však o žádnou uzavřenou skupinu, naopak nové tváře tréninky obohacují. Více na FB Amazons gym (@AmazonsGym).


I letos chce cvičební skupina Amazonek pomáhat. Nafotila proto již druhý charitativní kalendář, kterým chce podpořit někoho, kdo se bohužel hýbat nemůže. Výtěžek z prodeje bude letos věnován Ondrovi, jenž v pěti měsících onemocněl zánětem mozku a od té doby je nepohyblivý.

Holky tak navázaly na předloňský úspěch, kdy byl výtěžek z kalendáře v hodnotě 30 tisíc korun rozdělen na pomoc handicapované holčičce Zuzance a psímu útulku. 


„Amazonky jsou moje parta holek. Cvičíme spolu, bavíme se životem, navzájem se podporujeme, a když můžeme, pomáháme. Proto jsme se i letos rozhodly nafotit charitativní kalendář Amazons Gym 2017 s cílem podpořit někoho, kdo nemá v životě možnost se hýbat tak jako my. Výtěžek věnujeme Ondrovi, kterému tak chceme pomoci k lepšímu životu,“ vysvětluje Radka.

Všechny prostředky získané prodejem kalendáře Amazonky darují Ondrovi na nákup polohovacího zařízení, které mu zjednoduší každodenní život a péči o něj. Prodej bude zahájen křtem, který proběhne 10. prosince v Praze. Objednávky na kalendář je možné zasílat prostřednictvím facebookového profilu Amazons Gym (@AmazonsGym). Minimální cena kalendáře je 450 korun. 
Kalendář Amazons Gym 2017 nafotil v dejvickém ateliéru Tomáš Pospíšil. O make-up se postarala vizážistka Gabriela Klapková, vlasový styling zajistila Žaneta Gi.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign