Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

středa 26. srpna 2015

Den nepřečtených knih

Musím říct, že tahle výzva přišla opravdu včas. Celé léto jsem louskala hlavně časopisy. Z knihkupectví Martinus k nám dorazila zpráva, že na 31.8. připadá Den nepřečtených knih. DNK vznikl na Slovensku v roce 2011 a od roku 2012 jej slavíme i v České republice.
Víte, že 28% knih, které mají Češi doma, je nepřečtených? Na čtení prostě nemáme čas nebo se na to alespoň pořád vymlouváme. Ale ruku na srdce, v našem denním režimu je spousta prostojů a prokrastinace, která by se dala snížit a nebo některé aktivity vyměnit za jiné, které přinesou #ViceCasuNaCteni.
Pojďte se společně s námi zapojit do této výzvy, určete si priority a poslední srpnový den dočtěte svoji rozečtenou knihu.
Na webu www.denneprectenychknih.cz si můžete udělat test, kde zjistíte, kolik máte "nadbytečného" času a kolik by vám to přineslo přečtených stránek.

Jaký je váš návod, jak najít více času na čtení? A jakou knížku máte právě rozečtenou?
Přidejte se s námi k této zajímavé výzvě a pojďme společně dočíst naše knížky do konce srpna!

S Bárou jsme vám zdokumentovaly, jak se snažíme bojovat s časem na čtení my :-) Já jsem si půjčila od mamky knihu Život na Olympu, kterou jsem jí koupila k narozeninám. Je to životopis gymnastky Věry Čáslavské a prý to přečtu jedním dechem, tak uvidíme...


Barča samozřejmě zabrousila do oboru alternativní výživy. Autorka knihy na sobě testuje různé pokusy a zkouší všechno možné, tak třeba se brzo dočkáme nějakých zajímavých článků inspirovaných touto knihou.


                                                    Tak co, jdete do toho s námi? :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign