Pages

Search This Blog

Blog o běhání, tréninku, posilování, cvičení a sportu obecně. Patří sem ale i oblečení naší oblíbené sportovní značky Nike. Ke sportu patří i jídlo, takže se dozvíte i o tom jaká má být zdravá výživa. Běžecký trénink, běžecké boty, posilování, recepty.

středa 26. srpna 2015

Den nepřečtených knih

Musím říct, že tahle výzva přišla opravdu včas. Celé léto jsem louskala hlavně časopisy. Z knihkupectví Martinus k nám dorazila zpráva, že na 31.8. připadá Den nepřečtených knih. DNK vznikl na Slovensku v roce 2011 a od roku 2012 jej slavíme i v České republice.
Víte, že 28% knih, které mají Češi doma, je nepřečtených? Na čtení prostě nemáme čas nebo se na to alespoň pořád vymlouváme. Ale ruku na srdce, v našem denním režimu je spousta prostojů a prokrastinace, která by se dala snížit a nebo některé aktivity vyměnit za jiné, které přinesou #ViceCasuNaCteni.
Pojďte se společně s námi zapojit do této výzvy, určete si priority a poslední srpnový den dočtěte svoji rozečtenou knihu.
Na webu www.denneprectenychknih.cz si můžete udělat test, kde zjistíte, kolik máte "nadbytečného" času a kolik by vám to přineslo přečtených stránek.

Jaký je váš návod, jak najít více času na čtení? A jakou knížku máte právě rozečtenou?
Přidejte se s námi k této zajímavé výzvě a pojďme společně dočíst naše knížky do konce srpna!

S Bárou jsme vám zdokumentovaly, jak se snažíme bojovat s časem na čtení my :-) Já jsem si půjčila od mamky knihu Život na Olympu, kterou jsem jí koupila k narozeninám. Je to životopis gymnastky Věry Čáslavské a prý to přečtu jedním dechem, tak uvidíme...


Barča samozřejmě zabrousila do oboru alternativní výživy. Autorka knihy na sobě testuje různé pokusy a zkouší všechno možné, tak třeba se brzo dočkáme nějakých zajímavých článků inspirovaných touto knihou.


                                                    Tak co, jdete do toho s námi? :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign