Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

středa 27. května 2015

Kalhotková mánie


Náš blog není reality show. Nesdílíme s vámi příliš z našeho soukromí, nebereme vás k nám domů, vlastně toho o nás moc nevíte.
Dnešní článek je tedy docela speciální a výjimečný. Prozradíme vám totiž hodně intimní informace.
Tyto informace se týkají toho, jaké nosíme spodní prádlo. A je to tady! J


Jistě jste vycítili lehkou nadsázku. Ale my se s vámi v tomto příspěvku opravdu chceme podělit o tip na zajímavou značku, která vyrábí příjemné spodní prádlo. Aqalogy nabízí velký výběr nejen pro holky, ale i pro kluky. To je dobré vědět, až budete shánět třeba nějaký valentýnský dárek. Únor je tady za chvíli J

Naše volba padla na kalhotky, ale na výběr jsou také tanga, tílka i sportovní topy. Kalhotky nás zaujaly na první pohled pestrými barvami, zajímavým potiskem a taky stylovou gumou s logem. My samozřejmě dáváme přednost sportovnějšímu typu spodního prádla. A hlavně střih těchto kalhotek dělá hezký zadeček JVyzkoušely jsme je nejen při běžném nošení, ale taky při sportu. Musíme říct, že jsou fakt pohodlné a příjemné, protože jsou vyrobené z jemné bavlny a elastanu. Při pohybu nikde neškrtí a pěkně sedí.

Ideální příležitost se s nimi předvést v dámské šatně nějakého fitka. Taky vždycky před cvičením vybíráte „to lepší“ spodní prádlo, které se nestydíte ukázat? Teď máte z čeho vybírat. Mrkněte na www.aqalogy.com Můžete si pořídit i hezký dárkový obal.

Báječný den přejí HVF

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign