Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

čtvrtek 3. července 2014

Ohlédnutní za narozeninovým tréninkem


Úterní oslava našich narozenin byla skvělá. Myslím, že nejen my, ale především vy jste si to pořádně užily. Nikoho dnes ráno nebolela hlava, maximálně trochu nohy ☺ Dodržely jsme slib a trasa měla 5 km. Běh jsme si okořenily posilováním (Barči specialita) a výběhem schodů, což byl bonus navíc. Počasí nám přálo, takže jsme si mohly vychutnat krásy centra Prahy i pohledy na město z Letné. 

Tréninku předcházelo uvítání všech holek v Nike Prague. Doufáme, že vám dárečky v podobě batůžku a slev hned po příchodu udělaly radost. Na křesílcích Clinique bylo stále obsazeno a paní vizážistky si pochvalovaly, že líčit mladé a krásné tváře jde samo ☺

Měly jsme také možnost předat dvě hlavní ceny. Ivě balíček Clinique za správně zodpovězenou otázku na našem blogu a Lucce nový model bot Nike Air Zoom Pegasus 31 za velice kreativní pojetí runningového outfitu. Oběma slečnám ještě jednou blahopřejeme.

A na závěr byla sladká tečka v podobě dortíků. Každý si vybral ten svůj oblíbený a doplnily jsme tak energii vydanou na tréninku ;-)

Mrkněte ještě na pár fotek a těšte se, co pro vás chystáme dál. Jak už jsme prozradily, připravujeme běžecký kurz jen pro holky a v září sportem nabytý víkend na Šumavě. Je opravdu na co se těšit. Brzy přineseme více informací.

Další fotky najdete také na našem Facebooku!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign