Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

čtvrtek 17. dubna 2014

Jarní obutí do fitka


Jaro je definitivně tady! Nová energie, nová motivace, nové výzvy před námi. Protože jsme poctivě makaly celou zimu, zasloužíme si odměnu. Co takhle v podobě nových botek do fitka? Chceme přece dál pokračovat v tréninku a kvalitní boty jsou základ.

Nike Free 1.0 Cross BionicChci vám představit jarní novinky, které určitě stojí za to. První z nich je svěží zelená Nike Free 1.0 Cross Bionic. První s označením 1.0 v historii Nike. Pocit jako bychom byly naboso, ale zároveň podpora, na kterou se můžeme 100% spolehnout. Vysoce intenzivní trénink je o všestrannosti. Bota musí vydržet skoky a výpady do všech stran. Měly bychom v ní udržet rovnováhu a stabilitu. Tohle všechno Bionic splňuje.Navíc je ultralehká, doplněná dynamickou Flywire technologií, která nohu obepíná zespodu a díky integrovaným tkaničkám nabízí dodatečnou podporu. Tím pádem minimalizuje pohyby uvnitř boty během cvičení. Pata a špička je anatomicky tvarovaná a tím podporuje přirozený pohyb všemi směry. Mě osobně zaujala i zajímavá barevná kombinace.

Nike Free TR 4Druhá bota, kterou jsem vyzkoušela na vlastní nohy při lekcích Body work a Core training, je Nike Free TR 4. Na návrhu siluety boty se dokonce podílela i tenistka Maria Šarapovová. Tento model je nejlehčím z řady Free TR, a to díky konstrukci ze strukturované síťoviny, která tvoří zcela minimalistický svršek, přitom ale nijak nepokulhává co do síly a odolnosti. Designéři navíc měli k dispozici údaje výzkumné laboratoře Nike Sport Research Lab, což jim umožnilo strukturovanou síťovinu přizpůsobit, a vytvořit tak oblasti otevřené tam, kde je třeba odvětrání, a naopak uzavřené v klíčových místech, kde je nejvíce třeba podpora. I tady je použitá technologie Nike Flywire. Podrážka je doplněna vícesměrovými ohebnými drážkami, které zaručují pružnost a při nošení ještě více vzbuzují dojem, že na noze nic nemáte a cvičíte bosy. A právě díky technologii Nike Free podporuje bota přirozený pohyb nohy a umožňuje jí se ohýbat, napínat a vůbec se pohybovat přesně tak, jak tomu příroda chtěla.

Navíc na stránkách NIKEiD.com si můžete vytvořit svůj vlastní design.

Tak pojďte do toho a dopřejte si odměnu. Nová bota vám vlije čerstvou energii do žil! Ať žije jaro ☺

3 komentáře:

 1. Měla jsi ty Nike Free 1.0 Cross Bionic na noze? Fakt mě zaujaly, tak vymýšlím, na co bych je "potřebovala" :)

  OdpovědětVymazat
 2. Zatím ne, ale taky mě hodně lákají. Myslim si, že to bude pecka. Úplně jiný pocit. Bude to rozhodně velká změna co se týče vnímání pohybu...Co si třeba udělat "jenom" radost? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) snažím se tak nějak optimalizovat a minimalizovat, takže pořizuju to, co opravdu potřebuju ... teda spíš se o to snažím :)

   Vymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign