Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

čtvrtek 20. března 2014

Běhejte s úsměvem


O běžeckých začátcích už toho bylo napsáno i řečeno mnoho. A mnoho z nás si prošlo podobným příběhem. Se spoustou motivace a elánu jsme začali běhat, ale potom jsme stejně rychle z nějakého důvodu přestali. Někomu stačí ze slušně zaběhlé pravidelnosti jednou vystoupit a už je zle. Jen těžko se pak vracíme do zaběhlých kolejí zpět. To pak začínáme nanovo. Zase. Už po několikáté.


Je vám tento příběh povědomý? Zkuste se zapsat na některý z běžeckých kurzů. Pocit povinnosti vám nedá jen tak nepřijít. Nehrozí tak tolik, že si pravidelnou dávku běhu odpustíte. Navíc běh ve skupině je prospěšný hned z několika důvodů. Posiluje motivaci, běžci se navzájem hecují a tím pádem se zlepšují.

Svoje běžecké úsilí pak můžete podpořit na speciálním workshopu. Bývají to většinou jednodenní akce, na kterých pod vedením zkušeného lektora zapracujete na své běžecké technice a seznámíte se s různými běžeckými metodami.

V sobotu 22. 3. probíhá speciální workshop Běhej a Vnímej. Tento koncept spadá pod pohybový program Zuzany Bičíkové, Vnímej své tělo. Hlavní myšlenkou programu je naučit se vnímat a poznávat své tělo jako fungující harmonický celek, který se projevuje pohybem. Na workshopu se tak budete zabývat i prací s dechem nebo aktivací nožní klenby. Zkrátka, naučíte se vnímat svůj běžecký pohyb.

Vaše běžecké kroky povede česká reprezentatka v běhu na střední tratě, Dana Šatrová. Více informací o workshopu Běhej a Vnímej získáte na webu: Vnímej své tělo.

2 komentáře:

 1. Dneska jsem po 14 dnech šla běhat protože jsem byla nějaká nemocná furt, a byla jsem na sebe tak naštvaná protože jsem vypadla s kondice, ale miluju to a jsem ráda za Váš blog na který jsem narazila díky holkám z A Cup of Style. :) http://fashionissue-byzanetbel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Žaneto, někdy se to tak prostě sejde :) Ale zase to naběháš, 14 dní není zase až taková tragédie :))
   Jsme rádi, že se ti "u nás" líbí! Hezký víkend!

   Vymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign