Pages

Search This Blog

Blog o běhání, tréninku, posilování, cvičení a sportu obecně. Patří sem ale i oblečení naší oblíbené sportovní značky Nike. Ke sportu patří i jídlo, takže se dozvíte i o tom jaká má být zdravá výživa. Běžecký trénink, běžecké boty, posilování, recepty.

neděle 9. února 2014

Hledáte ideální místo pro relaxaci? Mám pro vás jeden tip!O víkendu jsem využila jarních teplot a vyrazila se proběhnout do Stromovky. Běželo se mi skvěle, ale přeci jen 16 km není málo a mé tělo potřebovalo zasloužený odpočinek a relaxaci. Přemýšlela jsem, kde si s přítelem užijeme relaxační sobotní večer a volba byla jasná, vybrali jsme Svět pod Palmovkou.

Zabalili jsme si potřebné věci do tašky a vyrazili směr Praha 8 Palmovka. Před Vánoci jsme si zde vyzkoušeli horkou novinky jménem Spoteee a už tehdy nás tento sportovní klub zaujal svými službami a hlavně přátelským personálem a kvalitním vybavením. Sportovní a ricochetový klub nenabízí pouze sportovní aktivity, ale také wellness služby zahrnující saunu, vířivku, solárium a masáže. Zvolili jsme si kombinaci vířivky a sauny a rozhodně jsme neprohloupili.

Wellnes zóna se nachází ve sníženém přízemí, které je celé nově zrekonstruované. Nachází se zde také cardio zóna, cvičební sál a dětský koutek. Nedalo mi to a do koutku jsem nahlédla a musím říci, že těm dětem závidím, doslova hračkový ráj.

Jako první jsme měli na programu návštěvu vířivky. Místnost s vířivou vanou předčila všechna naše očekávání, byla doslova luxusní, dokonale čistá, příjemně osvětlená a dokonce na nás čekala láhev sektu. Ve vedlejší místnosti jsme se mohli převléknout a měli k dispozici sprchu. Neváhali jsme a nedočkaví jsme ulehli do horké vany. Dle přiloženého návodu jsme zapnuli vše potřebné a užívali si pohody a odpočinku. Co lepšího můžete tělu po vydatném běhu dopřát než odpočinek ve vyhřáté vaně s masážními proudy a bublinkami. Po 45 minutách jsme byli příjemně odpočinutí a bylo načase vyhřátou vanu opustit a přemístit se do části, kde se nachází sauna.Saunová část měla svou vlastní šatnu, oddělené dámské a pánské sprchy s toaletou a samozřejmě ochlazující bazének a odpočívárnu. Všechny věci jsme si dali uzamykatelných skříněk a nechali si na sobě jen prostěradlo. Celkem jsme v sauně byli třikrát po ca 10 minutách a prokládali to návštěvou odpočívárny. Odpočívárna byla příjemně barevná, s pohodlnými lehátky a spoustou zajímavých časopisů ke čtení. Do bazénku jsme se ani jeden z nás neodvážili, ale příště se určitě odhodláme ☺.Sportovní klub Svět pod Palmovkou vřele doporučuji nejen vášnivým sportovců, ale také všem, kdo si chtějí odpočinout a dopřát tělu zaslouženou chvíli odpočinku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign