Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pátek 14. února 2014

Dejte do běhu srdce


Dnes je den svatého Valentýna, patrona lásky. A protože i běh je srdeční záležitost je tu pro všechny již tradiční Valentýnský běh. Nike připravila speciální trasu a navíc i malé překvapení na závěr. Pokud nemáte partnera tak stejně doražte, třeba se s nějakým sympatickým běžcem seznámíte.

Po tréninku na vás čeká speciální valentýnská sleva 15% pro jednotlivce a 20% pro pár. Pár znamená číslo dvě, takže pokud nemáte partnera, vezměte klidně kamarádku, i ta se počítá.

Sraz je v Nike Chodov a vybíhá se v 18:00!

3 komentáře:

 1. Aah, škoda, že jsem o tom jednak nevěděla a i kdybych věděla, tak bych běžet nemohla, protože jsem nemocná :/ Ale pokud se to bude konat i příští rok, ráda se zúčastním, Nike mívá super akce :)

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě bude, loni se běželo taky, tak s tím příští rok počítej! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany.
  Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign