Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

úterý 14. ledna 2014

Ať žije zima!


Uplynulý víkend jsem si několikrát kladla otázku, co že je vlastně teď za roční období. Moje nálada byla spíše jarní, než lednová. Počasí bylo fantastické a nabízely se různé sporty, jen ne ty zimní. V sobotu jsem vyrazila běhat na Ladronku. Běžci, cyklisté, kolečkoví bruslaři i lyžaři se proháněli parkem lehce oděni, někdy i v kraťasech (což už asi bylo trochu moc odvážné ☺).

Každopádně jsem se nechala inspirovat a v neděli na brusle vyrazila také. V lednu bych spíš čekala, že budu brousit ostří na led, ale kolečka jsou také dobrá. Dala jsem si předobědových 13 km směrem na Zbraslav a byla jsem spokojená. Večer jsem to zakončila v sauně. Parádní regenerace před začátkem pracovního týdne. 

O sauně a jejích pozitivních účincích už jsem jednou psala. Teď bych vám spíš ráda představila jedno místo, kde najdete hodně originální a sympatickou sauničku. Tím místem je paluba lodi (A)void na Výtoni. Z venku celkem nenápadná, ale uvnitř neuvěřitelně útulná. Rezervaci jsem si udělala přes internet, vstupné stojí 130 Kč na hodinu. Nejlepší na tom je, že celá jedna stěna sauny je prosklená a můžete se při pocení dívat ven. Výhled je luxusní. Ještě nikdy jsem se v sauně nekochala Pražským hradem. Ochladit se můžete buď ve sprše, v kádi se studenou vodou nebo prostě skočíte do Vltavy. Všechny varianty jsem vyzkoušela ☺. Bylo to moje letošní první koupání venku.

Pokud chcete, mrkněte na www.laznenalodi.cz

Jarní víkend byl fajn, ale stejně doufám, že si letos ještě zalyžujeme. Ať žije zima!
Zdroj obrázků: www.laznenalodi.cz 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign