Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pondělí 16. září 2013

Nový přírůstek do botníku

Koncem srpna jsem úspěšně dokončila svůj první trailový závod. Trailové běhání mě natolik nadchlo, že od té doby vyhledávám běžecké trasy v terénu. Běhání po lese, přeskakování kořenů, vybíhání kopců, překonávání nerovností, to je to, co mě na terénním běhu nejvíc baví. Běh je živější, zajímavější a každý krok je jiný.K trailovému běhání je zapotřebí i správná běžecká bota a myslím si, že jsem ji našla. Jmenuje se Nike Zoom Terra Kiger. Jedná se o horkou novinku na trhu, které prostě nešlo odolat :-).

Nike Zoom Terra Kiger

Bota je neuvěřitelně lehká, váží pouhých 204 gramů. Je vhodná pro běžce s neutrálním došlapem. Nike Zoom technologie v oblasti špičky a paty zajištuje nízkoprofilové odpružení. Podrážka je přizpůsobena běhu v terénu za sucha i za mokra. Bota je velmi pohodlná, stabilní a prodyšná. Zaujala mne nejen svou funkčností, ale také barevným svrškem.
Boty jsem poprvé vyzkoušela v pražském letohrádku Hvězda a byla jsem velmi mile překvapena pocitem jistoty, který mi boty při prudkých sebězích přinášely. Nikdy jsem neběžela z kopce tak rychle, vždy jsem myslela na to, aby se mi nic nestalo, a ne na samotný běh. Nyní si běhy v terénu maximálně užívám a neděsím se podklouznutí.

Můj závěr tedy zní: Nike Zoom Terra Kiger doporučuji všem příznivcům trailového běhání!

1 komentář:

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign