Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

čtvrtek 5. září 2013

Být sexy i při sportu

Nevím jak vy, ale někdy žasnu nad tím, v čem lidé běhají nebo se potí ve fitness centru. Chápu, že dědečka – sportovce, nepřesvědčím, že jeho tempo šortky z roku 1975 by už zasloužily výměnu, ale mladé lidi a naše rodiče rozhodně přesvědčit můžeme! Zkuste se na to někdy zaměřit a při návštěvě fitness centra se kolem sebe rozhlédnout, kolik lidí vás zaujalo svým outfitem, cool botama a nebo perfektně sladěnými barvami? Myslím si, že horko těžko napočítáte alespoň 5 a to především ženy. Pánové na to lidově řečeno kašlou a je jim jedno v čem cvičí, hlavně, že se u toho potí a při zvedání činek řvou. Tak takhle pánové rozhodně nikoho v posilovně nesbalíte, ba naopak vaše svůdně upnuté šortky na obřích stehnech jsou nám spíše pro smích a vzbuzují soucit v neznalosti módy.

Není to o penězích, ale o uvědomění si, že být upravení, voňaví a hezky oblečení můžete být i při sportování. Nemusíte mít doma 20 sportovních outfitů, stačí 2-3, které hezky vypadají, sluší vám a věřte tomu, že se vám bude mnohem lépe a radostněji sportovat. Je čas protřídit skříň a udělat si radost menším nákupem. Ne nadarmo se říká že, šaty dělají člověka :-).

2 komentáře:

  1. Haha už tolikrát jsem se těmi módními výstřelky dost pobavila... přesně jak říkáš-nemusí být za každou cenu vše značkové a předražené. Ale jen se zamyslet nad vlastním pocitem. Jo mimochodem, budu potřebovat zimní výbavu:-)

    OdpovědětVymazat
  2. Z clanku by jeden nabyl dojmu, ze snad hlavni ucel navstevy fitka je nekoho sbalit, nebo predvadet svuj modni vkus ;-)

    OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign