Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

čtvrtek 1. srpna 2013

Nový kousek do botníku

Nějaký ten pátek jsem si je přála a nakonec se mi sen splnil. Dlouho jsem je jen okukovala v obchodě, ale teď už jsou Flyknity moje :-). 


Barvička pěkná, veselá, růžová, akorát na léto. Hned jsem je musela otestovat, tak jsem vyrazila běhat na Ladronku. Musím říct, že od prvního kroku to bylo blaho. Skoro jsem ani necítila, že mám nějaké boty na noze. Jsou neuvěřitelně lehké a přitom skvěle tlumí. Opravdu se mi v nich běželo báječně. Od teďka jsou to moje nejoblíbenější běžecké boty. Možná i víc než freečka a to je co říct, protože na freečka nedám dopustit. Jsem zvědavá, jestli odolám i jejich mladšímu sourozenci v podobě Free Flyknitů, které dorazí do českých obchodů na začátku srpna. Bude to asi hodně těžké.

2 komentáře:

  1. Já si na ně taky brousila zuby, při výletu do New Yorku vyzkoušela všeli-možné barevné kombinace, ale nějak jsem se v nich při došlapu "necítila", a tak nakonec zvítězil model Vomero 8 .... asi konzervativní, ale co. Nicméně koukala jsem na video o Free Flyknit a přemýšlím, že bych si je za účast v Nike Run Prague asi zasloužila ... :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Vomera jsou taky dobry, backurky. :-) Ja jsem si Freeflyknity poprve osahala vcera v Nike Chodov a je to pecka. Jako odmena za zavod idealni! :-)

    OdpovědětVymazat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign