Každá jsme jiná, ale spojuje nás pohyb a zdravý žívotní styl. Lenka a Bára. Jsme holky ve formě.

Pages

Search This Blog

pátek 19. července 2013

Ranní rozplavba

Dát si pár bazénů po ránu mi přijde jako celkem fajn start dne. Když člověk překoná nechuť k dřívějšímu vstávání a pocit, že tělo, které se plouží do koupelny, není jeho, tak ho potom čeká příjemné osvěžení. 


Praktikuju to takhle celoročně minimálně jednou týdně. Užívám si plavání ve venkovním vyhřívaném bazénu ikdyž sněží :-). Půlhodinka před prací bohatě stačí. Ostatně další půlhodinku zabere úprava zevnějšku tak, abych mohla opustit brány bazénu jako člověk, který jde do kanceláře.

Když už jsme u toho, tak místo, kde se nachází fény a zrcadla mi spíše připomíná divadelní maskérnu. Najdete tady spoustu hereček, které si před odchodem na svůj obličej nanášejí masky podle toho, jakou roli ten den budou zrovna hrát :-).

To jsem ale trochu odbočila. Plavání prostě doporučuju. Je to ideální doplňkový sport k běhání. Uvolníte ztuhlé svaly dolních končetin a zároveň posilujete ruce a záda. Nemusíte chodit pouze ráno. I po práci je to fajn relax, zvlášť když v zimě přidáte třeba páru nebo saunu.

Už se těším na mojí další ranní rozplavbu. Teď v létě ráno krásně svítí sluníčko a já mám vždycky pocit, že jsem se vrátila o pár let zpátky a čeká mě krásný, slunný, prázdninový den. Bohužel…

Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright @ Holky ve formě. Blog Design by KotrynaBassDesign